Вівторок, 5 Березня

В мережі опублікували відео наслідків пожеж у Чорнобильській зоні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Певна територія зони відчуження в районі Чорнобильської атомної електростанції, яка три  десятиліття проростала зеленню та лісами, за майже 2 тижні набула вигляду своєрідного апокаліпсису.

Молодий український режисер з Дніпра Стас Капралов зняв з дрона територію та іронічно під музику показав ситуація після надзвичайної події.

“За останні 30 років відсутності людини в зоні Чорнобиля флора і фауна відродилися і стали такими, якими вони були 150 років тому, навіть незважаючи на радіацію. Тепер велику частину того, що відродилося, знову знищено. Це війна людини і природи”, – написав він.

На кадрах показано, що на даний момент колишня зелена й пишна територія вже зараз виглядає, як лисина, де немає нічого, крім переважно повалених голих стовбурів дерев та чорного полотна.

На фоні проїжджає стара пожежна машина ЗІЛ 131, яка наче “воскресла” після того, що сталося з тих сумних трагічних часів.

За період пожеж вигоріло 11 тисяч гектарів території.

“Людина — це найвеличніша з усіх істот. Людина — найнещасніша з усіх істот. Людина — найпідліша з усіх істот” – Сад Гетсиманський (Багряний Іван).