Вівторок, 28 Травня

В Італії зафіксовано перший випадок зараження коронавірусом серед українців

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В українки в Італії діагностували коронавірус Covid-19.

Про це мовив мер регіону Монтано-Антілія Лучано Трівеллі, передають італійські портали Cremonaoggi та Fanpage.

25-річна українка прибула до села Абатемарко кілька днів тому. Вона скаржилася на слабкість і в супроводі своїх батьків ввечері 25 лютого звернулася до лікарні.

“Кілька днів тому дівчина прибула в місто Абатемарко. Протягом декількох днів вона відчувала слабкість, саме тому дівчина в супроводі своїх батьків вчора ввечері вирушила в лікарню. Зараз вона знаходиться в ізольованій палаті під наглядом лікарів”.

Тест на Covid-19 дав позитивний результат в лікарні у Неаполі, але його ще мають підтвердити в Римі. Зараз українка перебуває в ізольованій палаті під наглядом лікарів. У карантин відправили її батьків та усіх, хто, ймовірно, з нею контактував.

В останні дні коронавірус почав різко поширюватися в Європі, особливо в Італії. Уже є перші жертви (11 в Італії та 1 у Франції).

Станом на 26 лютого в Україні не зафіксовано жодного випадку коронавірусу. Евакуйовані з Уханя – міста, з якого поширився COVID 2019, – уже 7-й день проходять обсервацію (спостереження) у Нових Санжарах Полтавської області. У них проявів хвороби не спостерігається.

Натомість від грипувпродовж зими померли 48 громадян України, за останній тиждень (17-23 лютого) стало відомо про десять летальних випадків унаслідок грипу. Усі померлі не мали щеплень від грипу.