Понеділок, 4 Березня

В енергосистемі зберігається дефіцит потужності, негода ускладнює ремонтні роботи – Укренерго

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В енергосистемі станом на ранок 12 грудня зберігається значний дефіцит потужності, на Одещині ситуація все ще складна, відновлення живлення споживачів триває. Про це заявили в “Укренерго”.

“За минулий тиждень енергосистема зазнала три російські атаки – вже восьма масована ракетна атака у понеділок 5 грудня та дві локальні атаки артилерією та безпілотниками на півдні та сході країни у вихідні.

Руйнування, яких завдав ворог енергосистемі, наразі не дозволяють у повній мірі використовувати потужності теплових електростанцій, необхідний додатковий час для відновлення їх роботи”, – йдеться у повідомленні.

На Одещині ситуація все ще складна, відновлення живлення споживачів триває, підкреслили в українській держкомпанії.

“Бригади “Укренерго”, генерації та обленерго спільно працюють над усуненням наслідків російських атак на енергетичну систему України. Через складність пошкоджень роботи тривають довше та ускладнюються поганою погодою (поривчастий вітер з мокрим снігом).

Але ми докладаємо максимум зусиль для покращення ситуації з енергопостачанням”, – додали в “Укренерго”.

Наразі для забезпечення балансу в енергосистемі до кожного обленерго довелт ліміти споживання електроенергії. Для дотримання лімітів діють обмеження споживання.

При перевищенні доведених лімітів, застосовуються аварійні відключення.

До слова, як повідомили у “Львівобленерго”, зважаючи на запитання клієнтів додатково інформуємо: якщо у графіку відключень вказано «Можливе відключення» (білий колір), то за вашою адресою є ймовірність відсутності електроенергії.