П’ятниця, 3 Лютого

В електротранспорті Львова запровадили нові види квитків

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

ЛКП «Львівелектротранс» запроваджує в трамваях та тролейбусах Львова нові електронні абонементи на проїзд. Відповідне рішення погодили на засіданні виконкому 25 січня. Про це повідомляє Tvoemisto.tv.

Невдовзі в електротранспорті Львова можна буде придбати:

  • півторагодинний електронний абонемент з можливістю пересадки «трамвай-тролейбус», який коштуватиме 5,5 грн;
  • денний електронний абонемент «трамвай-тролейбус» за 15 грн;
  • триденний електронний абонемент «трамвай-тролейбус» за 40 грн;
  • тримісячний електронний абонемент «трамвай-тролейбус» за 420 грн.

Як уточнив у коментарі Tvoemisto.tv речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар, тримісячні абонементи можна буде придбати через додаток Приват24 та на сайті «Львівелектротрансу», а півторагодинні та денні — спочатку тільки через Приват24.

Додамо, що з лютого розплатитися за проїзд можна буде через SMS та bluetooth. За допомогою цих технологій можна буде придбати разові квитки (пільгові та звичайні), а також про півторагодинні та денні абонементи.

10 квітня 2018 виконавчий комітет Львівської міської ради підняв тариф на проїзд в міському електротранспорті до 5 грн за одну поїздку.

Із 16 квітня 2018 вартість разового проїзду в електротранспорті Львова коштує 5 грн, студентський/учнівський квиток – 2,5 грн.

Нагадаємо, що 25 січня, виконком міської ради також погодив подорожчання проїзду в автобусах до 7 гривень з 1 лютого.

Також виконком проголосував за безкоштовний проїзд у всьому громадському транспорті Львова пенсіонерів та інвалідів ІІІ групи. Як запевнив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак, їх у Львові є близько 100 тисяч.