В Ecolines відмовляються перевозити українців за безвізом: “у нас свої закони”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Автобусна компанія Ecolines відмовила у перевезенні на рейсі до Болгарії чотирьом українцям, що планували скористатися безвізовим режимом.

Про це повідомила Ольга Ленц, користувачка соцмережі Facebook, навівши фотодоказ – квиток із записом про відмову, пише Європейська правда.

За її словами, в автобус не пустили пасажирку із біометричним паспортом, у якому не було візи.

“Вчора моя сестра з чоловіком, донькою 12 років та трирічним сином не змогли виїхати до Болгарії на відпочинок.
Були куплені заздалегідь квитки на автобус компанії Еколайнс, але їх не пустила провідниця Анна Карпенко, бо у дочки (віком) 12 років немає візи. У моєї сестри, чоловіка та сина є німецький Шенген. У племінниці віза закінчилася якраз перед безвізом.

Дзвонили в болгарське посольство, в митну службу – всюди сказали, що можна їхати, безвіз, у дитини біометричний паспорт. Проте, ні, провідниця не пустила”, – написала вона.

За її словами, провідниця на запитання про дію безвізового режиму між Україною та ЄС, заявила: “у нас свої закони”.

Як можна побачити із квитка, причина відмови у перевезенні: “відмова у поїздці – немає візи, лише біометрика”.

Зазначимо, що про цей випадок вже повідомлений МЗС України. Також інші користувачі підтверджують, що Ecolines не виключає можливості такої відмови у посадці.

“На гарячій лінії сказали, що у них все вирішує стюардеса… Чекаємо на роз’яснення та компенсацію і, сподіваюсь, вибачення від автоперевізника”, – написала користувачка Олена Ващенко.