Середа, 19 Червня

В деяких районах міста Львова пропало світло: перенавантаження мережі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Близько 19:00 надійшла інформація про перевантажені мережі , внаслідок чого вибило світло в деяких районах міста Львова.

Як повідомив Максим Козицький, голова ЛОВА, через технічні проблеми на одній з підстанцій частина Львова залишилася без електропостачання. Аварійна служба працює над тим, щоб оперативно вирішити проблему.

Ви також можете допомогти нашій енергосистемі:

Будь ласка, максимально зменшіть споживання електроенергії зі 17:00 до 22:00 – це допоможе пройти критичні навантаження.

Намагайтесь не використовувати електрообігрівачів, бойлерів, посудомийних машин, мікрохвильовок — вони належать до найбільш енерговитратних приладів. Все буде Україна!

Мер Львова Андрій Садовий повідомив, що через ракетні удари з ладу виведено 4 важливі електропідстанції на території Львівської області.

“Тому маємо серйозні проблеми зі стабільним електропостачанням у місті. Енергетики робить все можливе, щоб вийти з кризової ситуації. Це потребує часу”.

За словами голови Львівської обласної воєнної адміністрації, 10 жовтня було влучання ракет «Х-101» та «Іскандер» у чотири станції «Укренерго» на Львівщині.

Під час ракетної атаки 11 жовтня росіяни повторно влучили у дві електропідстанції і повністю їх знищили.

«Ці чотири електропідстанції відігравали важливу роль і для забезпечення електроенергією споживачів, і для експорту за кордон. Живлення відновлено тільки завдяки доблесній роботі працівників обленерго та «Укренерго». Підстанцій як таких не залишилось, це все прямі з’єднання. Внаслідок повторного влучання ці нові з’єднання були розірвані, 30% Львова залишилась без електроенергії», – повідомив Козицький.

Мер Львова Андрій Садовий повідомив, що для повноцінного відновлення роботи знищених електропідстанцій у місті необхідно декілька місяців.