Вівторок, 28 Травня

В червні 2018 відкриють прямі рейси зі Львова до Барселони

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Влітку 2018 року будуть відкриті прямі рейси в Барселону зі Львова, Одеси та Харкова та в Ріміні з Харкова та Одеси, повідомляє lowcostavia.com.ua

Чартерні рейси в Барселону почнуть виконувати 2 червня 2018 року один раз на тиждень щосуботи. Перший рейс в Ріміні з Харкова та Одеси полетить 6 червня 2018 року і далі буде виконуватися 1 раз на тиждень щосереди.

Завтра, 14 грудня, відбудеться прес-конференція міністра інфраструктури України Володимира Омеляна з нагоди відкриття нової української авіакомпанії SkyUp. ТОВ “Авіакомпанія “Скайап” зареєстровано в Києві в червні 2016 року. Її керівником став відомий авіаційний експерт, який раніше працював у низці авіакомпаній, Євген Хайнацький.

Засновником SkyUp виступило ТОВ “ACS-Україна” Тетяни Альби та Юрія Альби, яким також належить туроператор JoinUp!

Як повідомив Володимир Омелян, “Авіакомпанія буде на 100% національною – 100% український капітал і здійснюватиме, зокрема, і бюджетні перевезення”.

І можливо це просто збіг обставин, але саме сьогодні, 13 грудня, у туроператора JoinUp! за день до анонсу нової авіакомпанії з’явилися сполучення Барселоною та Ріміні. Зараз вказано, що рейси буде виконувати Yanair, але ймовірно, що частину з цих рейсів буде виконувати новостворена компанія SkyUp.

Список нових прямих чартерних рейсів JoinUp! у 2018 році:

Усі деталі, а також сподіваємося інформацію про дешеві напрямки по Україні і в Європу від SkyUp дізнаємося завтра під час прес-конференція міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Де купити квитки на прямі рейси в Барселону та Ріміні?

Оскільки рейси чартерні, то квитки на них можна купити у складі туру, наприклад на misto.travel. Можливо, згодом у продаж надійдуть окремо авіаквитки.

Зараз ціна на авіатур в Барселону у червні 2018 року включно з авіаквитками, трансфером і проживанням 7 ночей у готелі зі Львова, Харкова чи Одеси починається від 323 євро з людини. Тури в Ріміні від 287 євро з людини.

Ви можете отримати на ці тури додаткову знижку 7%, для цього на сторінці бронювання misto.travel введіть код region7


Прямі лінки на пошук:

Джерело: lowcostavia.com.ua