Середа, 22 Травня

В автобусах на Львівщині можна буде платити лише за відстань, яку проїхали

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Завершити впровадження е-квитка на території Львівської області планують до 1 жовтня. Причиною відтермінування впровадження е-квитка є початок роботи у групі між усіма перевізниками, інвесторами та представниками ЛОВА.

Про це під час брифінгу повідомив представник компанії ТОВ «Смарт-Тикет Технолоджи», що займається впровадженням безготівкової оплати, Олексій Шуліка, пише Твоє Місто.

«Наразі ми вже провели тестування на території Рава-Руської громади, де пасажири розраховувалися за фіксованим тарифом. Проте найближчим часом плануємо запровадити систему «check-in – сheсk-out». Тобто із пасажирів стягуватимуть кошти лише за відстань, яку вони проїхали. Оскільки вони валідуватимуть свої квитки на вході та виході із транспорту», – пояснив він.

Як додав Олексій Шуліка, у планах також інтегрування ЛеоКарт. Це впровадять для того, щоб львів’яни також могли розрахувати безготівково за проїзд. Загалом, у компанії виділяють чотири способи оплати: банківською картою, готівкою, одноразовим квитком, який можна придбати у мережі автостанцій, та у спеціальному додатку.

Нагадаємо, що на Львівщині вже запрацювали у тестовому режимі 22 валідатори у приміських автобусах Рава-Руського напрямку. Раніше у коментарі Tvoemisto.tv Юрій Бучко казав, що для запровадження е-квитка на приміські та міжміські перевезення потрібно близько 30 мільйонів гривень. Так оцінює інвестицію компанія-переможець ТОВ «Смарт-Тикет Технолоджи».

У Львівській ОВА акцентували на тому, що область стане першою, де в Україні впровадять е-квиток. Система мала би допомогти скласти облік пасажирів, визначити пасажиропотік у транспорті на Львівщині та надалі скорегувати кількість маршрутів за потреби.