Субота, 18 Вересня

В аеропорту «Львів» запрацювала нова навігаційна система

Pinterest LinkedIn Tumblr +

лютого у ДП Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького офіційно запрацювала нова навігаційна система посадки ІІ САТ ILS System. Вона дозволяє приймати літаки і за складних метеорологічних умов. Тепер посадку на аеродромі можна здійснювати з вертикальною видимістю від 30 метрів та горизонтальною – від 350 метрів. Про це повідомляється на сторінці аеропорту у Фейсбуці.

Як повідомляється, система була встановлена ще у процесі реконструкції аеропорту до Євро 2012, але з різних причин не була введена в експлуатацію. ІІ САТ ILS System для летовища у Львові була затверджена Державіаслужбою ще 21 грудня. 29 грудня аеропорт прийняв перший літак, який скористався новою системою посадки.

«Маємо сьогодні перший рейс AUI 035 з Києва до Львова, який використав II CAT ILS ICAO, яка допомагає літакам здійснювати посадки в умовах туману!

Дякую екіпажу авіакомпанії МАУ, Львівському РСП Украероруху за гарну роботу та гарну новину!», – повідомила керівник львівського летовища Тетяна Романовська.

Фото: facebook.com/LvivAirport

І от 1 лютого набули чинності доповнення до збірника аеронавігаційної інформації України щодо аеродрому «Львів». В ньому опублікована вся необхідна інформація для виконання польотів за другою категорією ICAO (схеми заходів по ILS CAT II, карти місцевості та інше). Ноти, якими користувались до того, анульовані.

Таким чином, від сьогодні, усі екіпажі літаків можуть застосовувати цю систему, що означає для пасажирів значне зменшення перенесених та відмінених рейсів та збільшення задоволення від безпечних та надійних польотів.

Share.