В аеропорту «Львів» “заблокували” кожне друге крісло, створивши дистанцію

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В разі послаблення карантину на Львівщині у Міжнародному аеропорту «Львів» з 15 червня планують відновити пасажирські перевезення. Однак протягом певного часу всі пасажири аеропорту будуть змушені носити маски та зберігати дистанцію у півтора метри. Про це повідомила директорка аеропорту Тетяна Романовська, інформує Суспільне.

У аеропорті промаркували поверхні, аби пасажири дотримувалися дистанції. На підлозі біля авіакаси наклеїли позначки, щоб пасажири зберігали дистанцію. Також “заблокували” кожне друге крісло в залі очікувань.

“Ми наносимо розмежування у півтора метри, там де скупчуються пасажири: в залі реєстрації, залі відльоту, на стійках в реєстрації, на виході на посадку. Також на вході у термінал. Будемо знову міряти температуру”, – розповіла директорка міжнародного аеропорту “Львів” Тетяна Романовська.

Спочатку відновлять внутрішні рейси.

“Ми знаємо, що протягом цього тижня і наступного тижня європейські країни поступово відкривають рейси до третіх кран, тому ми очікуємо інформації від іноземців і тоді готові літати”, – каже директорка міжнародного аеропорту “Львів” Тетяна Романовська.

У аеропорту розповідають про збитки за час карантину. За словами Тетяни Романовської – це 20-22 мільйони гривень.

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» анонсувала відновлення рейсів зі Львова у Київ і в зворотному напрямку з 12 червня. У львівському аеропорту кажуть, що для того, аби зі Львова полетіли літаки, потрібно дочекатись послаблення карантину в області.

Нагадаємо, з 5 червня Україна відновила внутрішнє авіасполучення. Міжнародні авіарейси розпочинаються з 15 червня. У липні Ryanair хоче відкрити рейси зі Львова у три міста в Італії – Мілана, Рима та Болоньї.