П’ятниця, 24 Вересня

В аеропорті Львова вперше приземлився Boeing 737 MAX (Фото)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

13 січня аеропорт Львів вперше прийняв літак нового покоління Boeing 737 MAX 8 – ним став борт польської авіакомпанії LOT, повідомляє ЦТС.

Лайнер з реєстраційним номером SP-LVA виконав рейс за маршрутом Варшава-Львів-Варшава, передає ЦТС. Зазвичай дане повітряне судно працює на напрямку Варшава-Лондон, рідше – Варшава-Мадрид.

Фото: Татьяна Романовская

Відзначимо, що LOT є одним з перших в світі експлуатантів літаків типу Boeing 737 MAX 8 і першим їх оператором на ринку Центральної та Східної Європи. Перший Boeing 737 MAX, який і побував учора у Львові, був поставлений польському авіаперевізнику в кінці листопада 2017 року.

Стартовим експлуатантом літаків сімейства Boeing 737 MAX стала малайзійська авіакомпанія Malindo Air. Комерційна експлуатація цього літака почалася в травні 2017 року. Через місяць свій флот двома новими літаками поповнила Norwegian Air International, поставивши їх на нові трансатлантичні маршрути.

737 MAX – найбільш швидко продавана модель в історії Boeing. Згідно з інформацією авіавиробника, на сьогодні отримано понад 4000 замовлень на літак від 92 компаній.

Share.