Понеділок, 27 Червня

Усик попросив журналістів називати його Алєксандром, а не Олександром

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Суперважковаговик Олександр Усик відповів на питання, як правильно до нього звертатися для американських журналістів.

У інтерв’ю Behind The Gloves він сказав:

“Моє ім’я — Алєксандр. Називайте мене Алєксандром. Алєксандр — це російською, а Олександр — українською, але мені подобається Алєксандр”.

Журналістка запитала його, адже користувачі часто плутають і намагаються виправити журналістів. Одні вважають, що має бути “Oleksandr/Олександр”, а інші – “Alexander/Алєксандр”.

Нагадаємо, 23 травня в Лондоні Усик має провести другий бій у суперважкій вазі. Суперником українця буде британець Дерек Чісора.

Очікується, що в разі перемоги над Чісорою Усик отримає титульний бій з чемпіоном за лінією WBO. Раніше боксери вже провели першу дуель поглядів. Також повідомлялося, що Чісора отримає більш ніж 2,3 млн євро за бій з Усиком.

Це вже не вперше Усик проявляє таку собі “проросійську позицію”. Не так давно він назвав ветерана АТО ослом.

За словами ветерана, крім Ломаченків, Усиків, Портнових, Богданів та інших «мавп» в Україні є багато гідних людей, які усвідомлюють, що відбувається в їхній країні і не бояться називати речі своїми іменами.

Олександр Усик відмовився від боїв з російськими боксерами.

«Природно, я відмовився і від того, і від того поєдинку. Я не хочу цього бруду. Я нормально ставлюся до них, до їх сімей. Не потрібно ніякого хайпу, мовляв, Усик відмовився боксувати з росіянином, який він красень… Ніякий я не красень, просто не хочу цього, вибачте, г*вна, яке буде литися з обох сторін», — додав боксер.

Share.