Понеділок, 20 Травня

Успішний інвестиційний проект Смарт Хілл

Інвестори та клієнти! Ми раді повідомити вам про успішну презентацію нового апарт-комплексу Smart Hill & WOL by Ribas. Ласкаво просимо у світ комфортного та прибуткового житла! На презентації нового апарт-комплексу Smart Hill & WOL by Ribas були представлені інноваційні рішення для житла в сучасних умовах. Пориньте в ритм гір і насолодіться комфортом життя у самому серці українських Карпат.

Зустріч відбулася з надзвичайним успіхом, і ми вдячні нашим спікерам за їхній вклад. Марк Марченко, засновник СЕНСАР Девелопмент, Олександр Островський, співзасновник ЛЕВ Девелопмент, Яна Глинянська, регіональний менеджер з розвитку національного готельного оператора Ribas Hotels Group, засновником якого є Артур Лупашко, та Олена Бартуль, директор та керівник відділу продажу СЕНСАР Девелопмент, розповіли про головні переваги бізнесу та його інвестиційний потенціал. Ми пропонуємо унікальну можливість інвестувати в житловий об’єкт з високою прибутковістю та окупністю, а також примножити свій капітал у чотири етапи.

Переваги проекту

Smart Hill – це комплекс з чудовими апартаментами, де ресторан та СПА розташовані на даху. Це саме мальовниче місце у серці Карпат. Будівництво включає одинадцять поверхів та більше трьохсот апартаментів, СПА та ресторан з терасами, спортзал, коворкінг,  лобі-холи,  патіо-зону, паркінги (підземний та наземний). На першому поверсі знаходяться приміщення, які можна використовувати під магазини, склади та офіси. Що також важливо, є власне автономне укриття.

Ще одне нововведення – апартаменти WOL by Ribas, що мають високий рівень комфорту, створені у команді з Ribas Hotels Group, національним готельним оператором.

Бізнес модель інвестувань

Наші спікери показали, що краще вкладати вже у готовий бізнес. Запропонували до уваги модель інвестицій 4WIN, що дає змогу примножити свій капітал в чотири етапи. Мінімальна сума інвестицій становить 19000 доларів, з 1-им внеском не менше 30%. Термін, за який все окупиться – від шести років. А дохід від інвестицій складає майже 17% річних.

Старт продажу апартаментів вже розпочався, а в експлуатацію планується ввести у IV кварталі наступного року. Якщо бажаєте стати власником апартаментів у цьому чудовому апарт-комплексі, то не проґавте свій шанс! Інвестуйте в Смарт Хілл та отримуйте стабільний дохід на довгі роки вперед.