П’ятниця, 19 Квітня

Усі ведмеді притулку «Домажир» прокинулись із зимової сплячки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Усі ведмеді рекреаційного центру «Домажир» минулого тижня прокинулись із зимового сну. Про це повідомили на facebook-сторінці притулку.

«Хоча деякі ведмеді, такі як Зоя та Тайсон, все ще повільно прокидаються, а інші вже активні протягом усього дня і з‘їдають свою їжу», — пишуть працівники притулку.

На фото можна побачити ведмедів, які вже зайняті пошуком їжі та вивченням своєї території.

Додамо, притулок “Домажир” заснований за підтримки Міжнародного фонду «Чотири лапи». Команда притулку піклується про 36 ведмедів, яких привозять на лікування з притравлювальних станцій, пересувних зоопарків, цирків, готелів та ресторанів. Наприклад на початку березня ведмежий притулок прийняв семеро ведмедів евакуйованих з притулку «Біла скеля», що на Київщині. Для подальшого відновлення тварин направили до Німеччини.

Унікальний центр для порятунку бурих ведмедів розташований за 15 км від Львова біля с. Домажир. В умовах, максимально наближених до природніх, врятовані ведмеді проходять процес реабілітації та відновлення.

“Домажир” можна відвідати як самостійно, так і з екскурсоводом. Вартість самостійного відвідання дорослого квитка складає 120 грн, а дитячого 60 грн. Також працівники проводять екскурсійні тури по притулку.

Наразі центр закритий для відвідувань. Про відкриття нового сезону адміністрація обіцяє повідомити своїй сторінці у фейсбук чи на сайті.