Середа, 12 Червня

Усі українські першокласники отримають набори LEGO

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Першими набори отримають 100 пілотних шкіл Нової української школи. Про це повідомила міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич на своїй сторінці у Facebook, передає Твоє місто.

Українські першокласники, що почнуть навчання 1 вересня 2018 року, отримають безкоштовні набори LEGO. Перша вантажівка з наборами для 100 пілотних шкіл вже виїхала з Данії і до кінця березня має прибути в Київ.

«Уявіть собі, кожна школа – і в містах-мільйонниках, і в горах, і на лінії зіткнення, і у селах – отримає набори LEGO “Шість цеглинок” та “LEGO Play Box”. Більшість наборів мають бути до 1 вересня, але доставки здійснюватимуться й протягом навчального року – це пов’язано з виробничими можливостями. Реальність завжди недосконала, особливо коли плануєш забезпечити всі перші класи майже 17 тис. шкіл», – написала вона.

За її словами, доставка наборів в українські школи – один із наймасштабніших проектів The LEGO Foundation. Набори допоможуть якісніше впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес і стануть хорошою допомогою вчителеві. Доставка наборів планується протягом 2018-2019 року.