Вівторок, 28 Червня

Усі нові автобуси Електрон та МАЗ планують обладнати Wi Fi

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Упродовж місяця львівське комунальне АТП-1 планує облаштувати нові автобуси МАЗ та Електрон Wi-Fi-модемами. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомила речниця АТП-1 Ірина Рєвунова.

«Зараз Wi-Fi є у 85-ти автобусах. Упродовж місяця планується доставити на решту великих. Його встановлює приватна рекламна компанія», – уточнила Ірина Рєвунова.

Безкоштовний Wi-Fi працює у комунальних автобусах великого класу та автобусах Ataman. Про його наявність відповідна свідчить наліпка біля вхідних дверей. Кошти з міського бюджету на це не залучали.

Додамо, що запуск Wi-Fi у автобусах АТП-1 анонсували у травні торік. Тоді ж безкоштовний Wi-Fi запустили у львівських трамваях і тролейбусах.

До слова, 5 березня ЛКП «Львівелектротранс» запустив експериментальний трамвайний маршрут, що курсуватиме від Залізничного вокзалу до вулиці Вернадського, а 7 березня від Академії Мистецтв до вулиці Миколайчука через Підзамче запустили трамвай №5. На маршруті працює 5 вагонів.

Недавно концерн «Електрон» став переможцем міжнародного тендеру, проведеного згідно процедур Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на виготовлення 50 тролейбусів для Львова. Перші мають надійти за півроку після першого авансу, решта – впродовж 44 тижнів.

У планах міста – закупівля ще 100 нових автобусів, 10 трамваїв. Також тривають переговори щодо закупівлі електробусів.

Share.