Середа, 12 Червня

Уряд погодив отримання кредиту на придбання 10 трамваїв і 100 автобусів для Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За кошти від Європейського інвестиційного банку у Львові придбають 10 нових трамваїв і 100 автобусів. У понеділок, 21 травня, Міністерство інфраструктури України схвалило два львівські проекти для отримання кредиту від ЄІБ — Львів отримає 24 млн. євро на придбання нового транспорту.

У понеділок відбулося засідання комітету проекту Європейського інвестиційного банку «Міський громадський транспорт України». Комітет схвалив два львівські проекти з розвитку міського пасажирського транспорту на суму 24 млн євро. А саме, 12 млн. євро отримає ЛКП «Львівелектротранс» на придбання 10 нових трамваїв, та 12 млн. євро отримає ЛК «АТП-1» на придбання 100 великогабаритних автобусів. Передбачається, що тендери на придбання транспорту за кошти ЄІБ відбудуться до кінця 2018 року.

Після отримання погодження від ЄІБ на фінансування цих підпроектів, ЛКП «Львівелектротранс» і ЛК «АТП-1» зможуть розпочати процес підготовки та підписання Субкредитної угоди про передачу коштів та тендерні процедури. Тендери за вказаними підпроектами відбудуться до кінця 2018 року.

Реалізація цих заходів здійснюється відповідно до Фінансової угоди (проект «Міський громадський транспорт України») між Україною та Європейським інвестиційним банком.

Крім Львова, кошти на оновлення громадського транспорту отримають Харків (45 млн євро на оновлення рухомого складу метрополітену та 10 млн євро на придбання тролейбусів), Чернігів (6 млн євро на придбання тролейбусів) та Суми (4 млн євро на оновлення рухомого складу комунального перевізника «Електроавтотранс»).

Після отримання погодження від ЄІБ на фінансування цих підпроектів, комунальні підприємства зможуть розпочати процес підготовки та підписання угод про передачу коштів та тендерні процедури. Мінінфраструктури очікує, що тендери на придбання транспорту за кошти ЄІБ міста відбудуться до кінця 2018 року.

Нагадаємо, у Львові також планують придбати 150 автобусів в лізинг та 50 тролейбусів.

Цього тижня у Львові повинні підписати угоди щодо закупівлі 150 автобусів. Про це 16 травня під час брифінгу повідомив  міський голова Львова.

“По лізингових угодах купуємо 150 автобусів. Фінансує цей проект державний банк Укргазбанк, який виділяє 600 млн, 200 млн виділяє міська рада. Підписуємо угоди на постачання тих автобусів. Багато нових львівських автобусів з’явиться та автобусів інших виробників, які будуть мати велику частину львівської продукції і комплектації. Наступного тижня ми таку угоду плануємо підписати”, — розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.