Понеділок, 22 Липня

Уряд встановив поточну кількість населення України

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В Кабінеті міністрів змогли за допомогою різних методів встановити точну кількість жителів України. В результаті комплексної методики уряд дізнався кількість населення в Україні, цифри обіцяють назвати ближчим часом.

Про це заявив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет на брифінгу 15 січня.

“Ми встановили кількість наявного населення в Україні. Використовували різні методики, вони дали приблизно однаковий результат. Наступного тижня, я сподіваюсь, ми зможемо поділитись першими результатами”.

Дубілет запевнив, що похибка при такій методиці нижча ніж при традиційному переписі. Міністр висловився проти проведення традиційного перепису в 2020 році. Він анонсував результати пробного перепису, які утвердили його в цій думці. Водночас Дубілет зазначив, що дискусії з цього питання в уряді ще тривають.

“Моя особиста думка, що традиційний перепис проводити не потрібно. Це зайві видатки для бюджету, які приносять дуже спірний результат. Ми провели тестовий пілотний перепис у районі Києва. Вони приголомшливі щодо того, скільки людей просто не відчиняють двері. Дуже великий бюджет піде просто в нікуди, бо дуже багато людей не відкривають двері”.