Субота, 15 Червня

Уряд скасував обмеження зарплат керівників та членів наглядових рад держпідприємств

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Кабінет Міністрів України скасував обмеження в зарплатах для керівників і членів наглядових рад державних підприємств. Відповідну постанову 26 жовтня підписав прем’єр-міністр Денис Шмигаль після рішення Конституційного суду України.

Постанова про скасування обмежень на зарплати головам і членам наглядових рад опублікована на урядовому порталі.

“Установити, що в жовтні 2020 року та в подальшому розмір заробітної плати керівників, членів виконавчих органів та винагороди членів наглядових рад суб’єктів господарювання державного сектора економіки визначається згідно з умовами контрактів”, – ідеться в постанові від 26 жовтня 2020 р. № 996.

Документом скасовуються деякі нормативні акти уряду та відновлюється дія пункту 2 постанови Кабміну від 5 лютого 2020 р. № 141 “Питання умов і розмірів оплати праці керівників суб’єктів господарювання державного сектора економіки”.

Нагадаємо, Конституційний суд ще в серпні 2020 року визнав неконституційним обмеження зарплат для державних службовців і чиновників.

Тепер уряд вирішив скасувати це обмеження до представників наглядових рад. Відтак вже за жовтень і в наступні місяці вони отримають повноцінні зарплати, які були передбачені в контрактах.