Понеділок, 15 Квітня

Уряд дозволив відновити внутрішнє та міжнароднє авіасполучення з 15 червня

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На засіданні Уряду було прийнято важливі рішення щодо послаблення карантинних обмежень та відновлення пасажирського транспорту.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає lowcostavia.com.ua.

Регіони, де за останні 7 днів на 100 тис. населення налічується в середньому менше 12-ти нових випадків COVID-19, середня кількість ПЛР та ІФА тестувань становить більше 12-ти, а завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів з коронавірусом, складає менше 50%, можуть послабити протиепідеміологічні заходи та поступово відновлювати роботу транспорту:

З 22 травня – регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні;

З 25 травня – перевезення пасажирів у метро;

З 1 червня – залізничні пасажирські перевезення у міському, регіональному, дальньому внутрішньому та міжобласному сполученні;

З 1 червня – міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом. Якщо перевезення здійснюється в регіон, де ще немає послаблення карантину, заповненість місць має складати не більше 50% за умови розсаджування пасажирів з вільним місцем поруч, спереду та позаду.

З 15 червня – прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують регулярні пасажирські перевезення авіаційним транспортом.

На уточнювальне питання до міністра чи стосується це також міжнародного сполучення – він відповів “Так”

Обов’язкові вимоги безпеки залишаються незмінними:

  • масочний режим;
  • температурний скринінг працівників;
  • постійна дезінфекція транспорту.