Уряд дозволив українцям літати за кордон із 15 червня

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Кабмін дозволив з 15 червня відкрити пункти пропуску і контролю в аеропортах з метою обслуговування рейсів міжнародного повітряного сполучення. Таким чином, українці з 15 червня можуть виїжджати за кордон.

Відповідне рішення уряд прийняв сьогодні на засіданні, проте його ще мають доопрацювати упродовж дня, повідомляє ZAXID.NET.

З 15 червня українців готові приймати:

  • Албанія, США – без обмежень на кордоні;
  • Велика Британія – з дотриманням карантину 14 днів;
  • Туреччина – без обмежень на кордоні та тестуванням після прибуття.

З 27 червня українців прийматимуть:

  • Туніс – із тестуванням після прибуття.

Якщо епідемічна ситуація в Україні поліпшиться, то Кіпр, Чорногорія, Грузія і Греція розглянуть можливість дозволити в’їзд українцям з 1 липня, розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Владислав Криклій

Як повідомило Міністерство інфраструктури, вказане рішення також забезпечує можливість перетину кордону іноземними громадянами.

«Сьогодні уряд своїм рішенням відкрило пункти пропуску в аеропортах України та дозволив в’їзд іноземцям, які не є громадянами країн із значним поширенням Covvid-19 і не перебували на території таких держав протягом останніх 14 днів. Ці зміни дозволять відновити роботу підприємств авіаційного транспорту та налагодити міжнародне повітряне сполучення», – зазначив міністр Владислав Криклій.