«Укрзалізниця» запустила новенькі вагони на львівському напрямку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вчора, 4 вересня, у перші рейси відправились три новозбудовані пасажирські вагони, які Укрзалізниця отримала на минулому тижні. Про це інформує прес-центр компанії.

По одному новому вагону включено до складу наступних поїздів: № 81/82 «Кобзар» Київ – Ужгород (вагон № 10), № 49/50 Київ – Трускавець (вагон № 7), № 11/12 Київ – Новоолексіївка (вагон № 10). Станом на 10:00 у нові вагони продано понад п’ятдесят місць. Пасажири цих вагонів першими перевірили нові стандарти подорожі з Укрзалізницею.

Як розповів член правління ПАТ «Укрзалізниця» Сергій Михальчук під час прийомки вагонів, цей рухомий склад більш досконалий, адже були враховані побажання пасажирів:

«Сподіваюся, що нові вагони сподобаються пасажирам, особливо ті новації, які ми передбачили для їх зручності, – це додаткові розетки, вікна з можливістю провітрювання».

Вагони мають низку конструктивних відмінностей та вдосконалень, які зроблять подорож більш комфортною. Наприклад, вперше в пасажирському поїзді пасажири зможуть використовувати сучасний кавовий апарат, який пропонує великий вибір напоїв. Загалом у цьому році пасажирський парк Укрзалізниці поповниться новими 27 класичними купейними вагонами та ще 11 СВ.

Що новенького в нових вагонах?

1. У кожному купе вікна з кватирками, що відкриваються, та спеціальні молоточки на випадок екстреної евакуації. Укрзалізниця просить без потреби не чіпати й собі на згадку не відкручувати.
2. У кожному купе – по дві розетки для зарядження мобільних пристроїв.
3. Збільшено кількість розеток у коридорі.
4. У вагонах встановлені комбіновані кип’ятильники, тож нагріти воду можна буде навіть під час стоянки.
5. Стінки тамбура – з автивандального матеріалу – нержавіючого металу з декоративним покриттям. Але з ним теж бажано поводитися адекватно.
6. Є додаткові фільтри в системі опалення та системі водяного пожежогасіння. Удосконалена робота системи опалення в автоматичному режимі.
7. Встановлена мікрохвильова піч.
8. Нова конструкція гачків для одягу – зручно, стильно, цікаво.
9. Кавовий апарат.

Джерело: прес-служба«Укрзалізниці»