П’ятниця, 24 Вересня

“Укрзалізниця” планує 1 серпня запустити поїзд “Львів-Краків”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Також у розвиток «Львівської залізниці» цього року інвестують ₴2,5 млрд.

З 1 серпня ПАТ “Укрзалізниця” планує відправити в перший рейс поїзд “Львів — Краків”. Про це повідомив голова правління товариства Войцех Балчун під час прес-конференції у Львові, передає УНН з посиланням на прес-службу “Укрзалізниці”.

“Працюємо над запровадженням залізничного сполучення з Краковом. Можливо, приймемо пропозицію польських колег та реалізуємо проект за допомогою системи розсувних візків SUW-2000. Наразі вивчаємо варіанти”, — повідомив В.Балчун.

За словами В.Балчуна, після Кракова “Укрзалізниця” планує зв’язати поїздом Чернівці з Румунією та інші проекти.

Також в інвестиційному плані для «Львівської залізниці» на 2017 рік передбачені кошти в сумі 2,5 млрд грн. Про це повідомляє Zaxid.net. 

В інвестиційному плані для «Львівської залізниці» на 2017 рік передбачені кошти в сумі 2,5 млрд грн. Частина цих коштів піде на розвиток інфраструктури, а частина – на оновлення рухомого складу. Про це повідомив голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Бальчун під час прес-конференції у Львові у вівторок, 23 травня.

Зокрема, за його словами, йдеться про завершення будівництва Бескидського тунелю, реконструкцію 23 км залізниці Львів-Стрий-Чоп, капітальний ремонт 33 км залізничних колій. Крім цього заплановано придбати шість нових пасажирських вагонів, модернізувати 36 локомотивів, капітально відремонтувати чотири електровози і один тепловоз.

Тим часом Стрийський вагоно-ремонтний завод отримав завдання виготовити 350 вантажних вагонів, а також завдання з модернізації рухомого складу.

Керівник «Львівської залізниці» Іван Груник зазначив, що для підприємства є пріоритетом покращувати послуги з перевезень пасажирів і вантажів. За його словами, залізниця залишається барометром української економіки.

«Якщо обсяги вантажоперевезень збільшуються, можна констатувати, що економіка розвивається. Країна взяла курс на євроінтеграцію, і це позначилося на обсягах вантажних перевезень. По імпорту й експорту ріст вантажних перевезень по західному регіону складає близько 25%», – повідомив він.

Також Іван Груник розповів про зміни у роботі пасажирських поїздів.

«Збільшуємо кількість поїздів, які їдуть до Карпат, бо досить інтенсивно розвивається туризм. Йдеться про Івано-Франківськ, Рахів. Найближчим часом плануємо прискорити сполучення Київ-Солотвино. Раніше поїзд заходив до Чопа і очікував дві години, щоб повернутися у Солотвино. Ми цей поїзд роз’єднуємо на станції Батьове. Частина поїзда їхатиме до Чопа й Ужгорода, а частина – одразу везтиме людей на відпочинок у Солотвино», – повідомив він.

За словами Івана Груника, додаткові рейкові автобуси, які нещодавно отримали від «Укрзалізниці», використовують на ділянці Стрий – Івано-Франківськ і запустять для сполучення за маршрутом Львів – Луцьк – Ковель.

У зв’язку з сезоном відпусток «Львівська залізниця» також запустить на літній період 200 додаткових вагонів на південь країни, до Одеси, Миколаєва, Херсона.

Share.