Неділя, 14 Квітня

«Укрзалізниця» звільнила двох провідників за хабарі від біженців

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

«Укрзалізниця» звільнила з роботи двох провідників, що вимагали у біженців гроші за проїзд у евакуаційному поїзді з Одеси до Перемишля.

Фото та прізвища провідників опублікували 7 березня на офіційних сторінках залізниці у соцмережах.

Як повідомляє залізниця, працівники внутрішньої безпеки УЗ затримали двох провідників Равністова К. Є. та Піщанського І. М., які вимагали у біженців платити за проїзд в евакуаційному потязі 36 Одеса – Перемишль. Проїзд у всіх евакуаційних потягах є безкоштовним, проте ці провідники вимагали у людей по 1,5 тис. грн.

«Укрзалізниця» повідомила, що передає матеріали щодо цих провідників правоохоронцям з проханням кваліфікувати їх дії, як мародерство під час війни. Провідників уже звільнили з роботи.

«Десятки тисяч залізничників уже 10 днів працюють без вихідних і евакуювали 1,6 млн дітей та жінок – не маємо морального права дозволити двом заплямувати честь і гідність тисяч залізних людей!», – повідомила УЗ.

Якщо у вас є інформація щодо вимагання грошей за проїзд у евакуаційних потягах телефонуйте за телефоном 0 800 503 111, або звертайтесь через чат-бот УЗ в будь-якому месенджері. Треба надати інформацію про номер потяга, вагону, місто та дату відправлення.