Укрзалізниця запустить в потяги воєнізовану охорону та встановить у вагонах спецзасоби

Pinterest LinkedIn Tumblr +

В.о. голови правління АТ “Укрзалізниця” Іван Юрик повідомив, що в компанії розробили комплексну програму із 5 пунктів для підвищення безпеки перевезень у пасажирських поїздах. Про це ідеться в пресслужбі “УЗ”.

“Розроблена програма включатиме в себе підписання протоколу спільних дій з МВС щодо координації зусиль, пілотний проєкт з охорони у поїздах силами воєнізованої охорони Укрзалізниці, встановлення у пасажирських вагонах спеціальних засобів контролю, формування так званої професійної групи “провокаторів” для боротьби з безквитковими перевезеннями, боротьбу з крадіжками на вокзалах”.

Вказану програму в УЗ планують презентувати наступного тижня.

За словами Юрика, мета програми — чіткий алгоритм спільних дій поїзних бригад, правоохоронців, воєнізованої охорони.

Як результат у залізниці сподіваються підвищити рівень безпеки пасажирів під час подорожі.

Нагадаємо, недавно вночі на українку Анастасію Лугову у поїзді нaпав невідомий чоловік, одягнений лише в білизну, коли та їхала з малим сином у купе та спала. Він спочатку пoбив її, а потім намагався на очах сина зґвaлтyвати. Його затримали.

4 серпня в Укрзалізниці повідомили, що звільнили провідницю і частину працівників поїзда Київ-Маріуполь, де чоловік “зайцем” їхав в купе та створив інцидент.

Працівникам УЗ також дозволять користуватись газовими балончиками для захисту і пообіцяли вийти на того, хто “кришує” побори між провідниками та пасажирами без квитків.

Share.