Вівторок, 5 Березня

Укрзалізниця запустить функцію 3D туру у вагонах перед купівлею квитків на поїзд

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В Укрзалізниці планують запустити функцію 3D туру при онлайн-купівлі квитків на поїзди далекого сполучення

Про це повідомив голова Укрзалізниці Євген Кравцов.

«Згодом, при купівлі квитків онлайн зробимо доступною функцію 3D туру. Пасажир зможе побачити вагон, в якому буде подорожувати», — написав Кравцов у своєму Facebook.

Таким чином, перед купівлею квитка на поїзд пасажир зможе самостійно оглянути, в яких умовах він буде подорожувати. При цьому голова Укрзалізниці не уточнив, чи бачитиме пасажир загальні умови вагону, у якому вибиратиме місце, чи зможе «пройтися» по вагону, у якому буде безпосередньо їхати.

Нагадаємо, раніше «Укрзалізниця» закупила оновлені вагони з душовими кабінами для напрямків міжнародного сполучення. Планується, що спочатку їх використають у напрямку Київ – Відень.

Зазначимо, що раніше в Укрзалізниці повідомляли, що всі квитки на пасажирські поїзди невдовзі розділять на 3 класи: «комфорт», «стандарт» та «економ». При цьому, ціни на більш дорогі класи вагонів планують підвищувати більше, а на бюджетні — не підвищувати, або ж збільшувати незначним чином.

Також раніше в Укрзалізниці підвищили вартість постільної білизни та напоїв для пасажирів поїздів далекого сполучення. Так, вартість постільної білизни зросла з 30 гривень до 50 гривень за комплект.