Понеділок, 26 Лютого

«Укрзалізниця» встановила нову цінову політику для поїздів Інтерсіті+

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Пасажири швидкісних поїздів Інтерсіті+ можуть економити на квитках. Для вагонів 1-го класу діє програма лояльності: купуй раніше – плати менше. Найвигідніші знижки діють, якщо купувати квитки в Інтерсіті+ за 90-30 діб до дати відправлення поїзда.

Знижка діє для подорожей у внутрішньому сполученні територією України. Пасажири можуть економити від 40% до 10% вартості квитка.

Чим раніше, тим знижка більша. Зокрема, за 90-30 діб до дати відправлення поїзда — зниження на 40%, а за 24-15 діб — зниження на 10%.

За кілька діб до дати відправлення квитки навпаки, дорожчають. За 4-2 доби до відправлення — вартість підвищується на 10%, а за 1 добу — вартість зростає на 15%.

Квитки доступні на порталі booking.uz.gov.ua та в залізничних касах.

Як уточнив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, знижка розповсюджується лише на вагони 1 класу швидкісних поїздів «Інтерсіті+».

Зараз поїзди класу Інтерсіті перевозять пасажирів у 22 країнах Європи. В Україні поїзди “Інтерсіті” та “Інтерсіті+” з’явилися під час підготовки країни до чемпіонату Європи з футболу Євро-2012. Потяги класу “Інтерсіті” та “Інтерсіті+” почали рух залізницями України 7 червня 2012 року.