Понеділок, 24 Червня

Укрзалізниця відновить курсування поїзда Львів – Солотвино

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

З 22 серпня Укрзалізниця відновлює курсування поїзда №601/602 Львів — Солотвино.

Повідомляється, що зі Львова потяг вирушить із 22 серпня і курсуватиме по парних числах. У зворотному напрямку, із Солотвино, рух буде відновлено з 23 серпня — по непарних числах.

Поїзд робитиме зупинки, зокрема на станціях: Сянки, Ужгород, Чоп, Берегове, Хуст, Тячів та інші. Ознайомитися з усім переліком зупинок поїзда та придбати квитки можна через офіційний сайт компанії та в залізничних касах.

Плацкартне місце коштує від 150 гривень, а от за купе доведеться заплатити від 204 гривень. На сайті Укрзалізниці зазначається, що у дорозі пасажирам доведеться провести приблизно 10 годин 33 хвилин.

Нагадаємо, що всі поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. У вагонах розміщені рекомендаційні наліпки щодо правил особистої гігієни в умовах карантину. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Для посадки в поїзд пасажири обов’язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах.