«Укрзалізниця» відкрила продаж квитків на потяг Львів–Варшава через Раву-Руську

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Стартував продаж квитків на новий міжнародний поїзд до Варшави. Він курсуватиме з 15 жовтня до польської столиці зі Львова через Раву-Руську. Про це розповіли у пресслужбі «Укрзалізниці».

«Нам знадобилося понад 6 місяців на реалізацію цього проєкту, зокрема на узгодження всіх деталей з польською стороною та відкриття пункту пропуску. Відтепер ще 10 населених пунктів України отримають залізничне сполучення з Варшавою та Любліном», – зазначив голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Лященко.

Наразі маршрут працюватиме у пересадковому форматі на станції Рава-Руська, що на Львівщині. Тут пасажири здійснюватимуть зручну пересадку з поїзда української ширини колії (1520 мм) на поїзд європейської  колії (1435 мм) і зворотно.

Перевізник зазначає, що розклад руху поїздів розроблений таким чином, щоб без зайвих пересадок охопити залізничним сполученням з Варшавою та Любліном не лише Львів, а й Івано-Франківськ, Стрий, Коломию, Калуш, Моршин, Брюховичі та Жовкву. Пасажири з інших міст України зможуть скористатися пересадкою у Львові.

«Також пасажирам не варто хвилюватися за можливі запізнення, оскільки пересадка узгоджена. Поїзд завжди чекатиме усіх пасажирів!» – наголошують в «Укрзалізниці».

Вартість проїзду зі Львова до Рави-Руської для пасажирів першого класу 167 грн, для другого – 124 грн. Проїзд з Рави-Руської до Варшави (Всходня) для пасажирів першого класу 1190 грн, для другого – 1068 грн.

Дізнатися розклад руху та придбати квитки можна у мобільному застосунку Укрзалізниці. Квитки доступні у чат-ботах та на сайті Укрзалізниці, а також у міжнародних касах вокзалів.