Середа, 22 Травня

«Укрзалізниця» повідомила про додаткові евакуаційні поїзди до Польщі та Угорщини

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

«Укрзалізниця» оприлюднила графік евакуаційних поїздів до Польщі на 6 березня. Йдеться про рейси з Запоріжжя, Дніпра, а також Києва та Львова.

Заплановані такі рейси:

  • №918/919 Запоріжжя – Хелм – вирушатиме об 11:00;
  • №902/903 Дніпро – Хелм – 09:00.

Крім того, до складу поїзда №67/68 Київ – Хелм включається група вагонів сполученням Львів – Хелм. Рейс відправлятиметься 5 та 6 березня о 19:13.

На станції Хелм (Польща) можна буде пересісти на поїзди до Варшави, які надає Польська залізниця.

Проїзд безкоштовний.

Також в «Укрзалізниці» повідомили, що українці можуть скористатися поїздами, які курсують до кордону та територією Угорщини.

«Угорщина надає свій рухомий склад, яким регулярно вивозить українців, а також безкоштовно доправляє їх територією країни», – повідомили в «Укрзалізниці».

Проїзд з України до Угорщини:

  • щодня Київ – Львів – Мукачево – Захонь (Záhony) – Будапешт (Budapest): безпересадковий спальний вагон – подальше проходження через Дьйор (Győr) до Відня (Wien) не визначено;
  • щоденно Мукачево – Чоп – Захонь (Záhony) – Ніредьгаза (Nyíregyháza) – Дебрецен (Debrecen) – Будапешт (Budapest): поїзд Interсity;
  • 9 разів на день Чоп – Захонь (Záhony): прикордонні пасажирські поїзди, з пересадкою на станції Захонь далі по напрямку Ніредьгаза – Дебрецен – Будапешт. Кількість місць збільшена.

Проїзд територією Угорщини:

  • Захонь – Будапешт, 6 поїздів Interсity щодня, зупинки у Ніредьгазі та Дебрецені.
  • 6 додаткових щоденних поїздів, які прямують до Будапешта без проміжних зупинок (час у дорозі близько 4 годин).

Також в «Укрзалізниці» повідомили, що кожен, хто має українське посвідчення особи (ID-карту, паспорт), може безкоштовно їздити поїздами в Угорщину з так званим квитком солідарності. Його перед поїздкою слід придбати у касі. Він не продається в автоматах чи онлайн. Якщо на станції посадки немає каси, квиток необхідно придбати у провідника. Купуючи квиток, необхідно вказати пункт призначення. Квиток можна придбати для проїзду між будь-якими станціями в Угорщині. Кожен пасажир, незалежно від віку, має мати квиток.

Інформацію про розклад угорських поїздів та поточну транспортну ситуацію можна отримати за посиланням.