Понеділок, 11 Грудня

Укрзалізниця майже удвічі знизила вартість квитків зі Львова до Чехії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

“Укрзалізниця” пропонує подорожувати до Європи із суттєвими знижками. Зокрема, вартість проїзду в напрямку Україна — Чехія буде знижена на 65% на перші три квитки в обох напрямках.

На думку залізничників, це допоможе заохотити пасажирів до поїздок у міжнародному сполученні залізничним транспортом та посилити конкуренцію авіа- та автотранспорту. Квитки зі знижкою можна буде придбати вже з 3 лютого.

Угодою встановлюється вартість проїзду в міжнародному сполученні в напрямку Україна — Чехія — Україна за “Дисконтною програмою УЗ-ЧД / First Minute Europe” (при розрахунку вартості для АТ “Укрзалізниця” приймається знижка в розмірі 65 % до вартості повного квитка) на три місця для АТ “Укрзалізниця” в обох напрямках та три квитки для АТ “Чеські залізниці” в обох напрямках.

Після нововведення поїздки поїздом до столиці Чехії Праги з Києва будуть коштувати 62 євро замість 98 євро, які платили клієнти раніше.

Зі Львова у європейську столицю квиток на поїзд обійдеться ще дешевше, а саме 48 євро. Раніше він коштував 80 євро.

Нагадаємо, найбільший приватний залізничний перевізник Чехії RegioJet планує цьогоріч влітку відкрити маршрут між Прагою та станцією Мостиська-2 у Львівській області. Компанія має намір почати пасажирські перевезення з Праги через Пардубіце, Острави, Богумін (Чехія), Краків, Жешув, Перемишль, Медика (Польща) до станції Мостиська 2, що у Львівській області. Перший потяг за цим маршрутом може відправитися вже 14 червня.