Вівторок, 7 Лютого

«Укрпошта» показала, як виглядатиме різдвяно-новорічна марка. Її створила 11-класниця з Миколаєва

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У 2022 році в Україні в голосуванні за найкращу різдвяно-новорічну марку виграв ескіз «Роз’єднані війною»: його створила 11-класниця з Миколаєва.

Про це повідомив гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський, пише Громадське.

Авторка марки-переможниці — школярка Валерія Михайлова з Миколаєва, яка була змушена виїхати за кордон. Саме там у неї виникла ідея такого малюнку.

«Глибину цього задуму, як і емоції самої авторки, рідне місто якої з початку війни НЕ обстрілювали лише 46 днів, може зрозуміти кожний», — пише Смілянський.

До фіналу вийшли п’ять робіт: «Дитячі мрії», «Колядники й український воїн», «Щастя — це бути разом», «Роз’єднані війною» і «Під захистом Святого Миколая».

Друге місце у голосуванні посів ескіз з українським військовим та колядниками авторства Олександра Охапкіна — заслуженого художника України, який працює в галузі іконопису.

Голосування стартувало 1 листопада на сторінках «Укрпошти» в соціальних мережах Facebook та Instagram. Конкурс ескізів на створення різдвяної поштової марки тривав із 15 до 25 жовтня. Один учасник міг подати не більш як 5 робіт. Малюнок мав містити головні символи Різдва та Нового року, традиційні українські святкові атрибути, а також національний колорит.