Субота, 18 Вересня

Укрпошта і AliExpress запустили чартерні вантажні авіарейси

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Укрпошта і AliExpress (Cainiao Network, Alibaba Group) запустили чартерні вантажні авіарейси в Україну 2 рази в тиждень – це дозволить доставляти посилки з Китаю за 14-20 днів. Про це повідомив керівник Укрпошти Ігор Смілянський в Facebook.

Смілянський пояснив логістику доставок за відсутності пасажирського авіасполучення.

“Вантажні літаки з вашими посилками з Китаю летять до Європи (спасибі Пошті Латвії та іншим поштам- партнерам), з Європи на літаках Ан-26 компанії Елерон до Львова, де посилки моментально проходять митницю і сортування і роз’їжджаються по 15 мільйонам поштових скриньок країни” , – пояснює голова оператора.

Він зазначив, що українці зможуть замовляти товари онлайн на Alibaba та інших майданчиках, де є опції AliExpress Saver Shipping і Cainiao Super Economy, та отримувати посилки з Китаю максимум за 14-20 днів.

У Львові посилки будуть проходити митне оформлення і сортування, а потім їх почнуть доставляти по країні.

У прес-службі компанії уточнили, що видача посилок переважно буде проводитися безконтактно. Посилки вартістю до $2 доставлятимуться в поштову скриньку. Дорожчі посилки буде доставляти на будинок кур’єр або листоноша.

Перший літак вже 10 квітня привіз 4.1 тонну посилок.

До речі, «Укрпошта» в розпал пандемії купує 500 автомобілів за 8,5 млн євро.

“Підписали договір на поставку 500 машин «Фіат», які вже через кілька місяців почнуть працювати як пересувні відділення в 5 областях України”.

Share.