Понеділок, 26 Лютого

Укрпошта безкоштовно доставлятиме освячені великодні паски

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Укрпошта вирішило безкоштовно доставляти паски українцям до Великодня. Замовити таку і собі можна до 12 квітня включно.

Людям доставлятимуть уже освячені паски. Про це раніше вже повідомляв у своєму телеграм-каналі міністр інфраструктури Владислав Криклій. На селекторній нараді з президентом 9 квітня він уточнив: послугою вже активно користуються українці.

Про це інформує пресслужба Офісу Президента, передає 24 Канал.

Укрпошта вже приймає замовлення на безкоштовну доставку освячених пасок. За словами Криклія, підприємство вже отримало кілька сотень замовлень і постійно надходять нові.

Про освячення пасок міністр домовився з очільниками Православної церкви України і Української греко-католицької церкви Епіфанієм і Святославом.

“Мав честь звернутися до настоятелів церков за благословенням та освяченням пасхальних хлібів для всіх тих українців, хто дотримується заходів карантину і проведе Великдень вдома”, – наголосив Владислав Криклій.

Доставлятимуть паски українцям з 13 по 17 квітня. Тобто до великодньої п’ятниці. Замовити її можна 12 квітня на сайті Укрпошти або за номером – 0 800 300 545.

Своєю чергою, про святкування Великодня в умовах карантину висловився і глава держави. Він зауважив, що до 70% громадян підтримують заходи карантину й лише 3% збираються відвідати церкву.

Це чудово, що українці такі відповідальні, і більшість громадян свідомі високих ризиків епідемії. Адже пік ще попереду. Тому треба зробити все можливе, щоб і 3% вірян не наражалися на небезпеку,
– сказав Володимир Зеленський.