Понеділок, 11 Грудня

“Укрпошта” анонсувала випуск нової марки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

АТ «Укрпошта» анонсувала випуск поштової марки «Українська мрія». Про це Укрпошта повідомляє у Фейсбуці.

«Українська мрія» – це наша наступна поштова марка, яку ми плануємо видати незабаром. Цю ілюстрацію ще до війни намалювала одинадцятирічна Софія Кравчук з Волинської області для участі у конкурсі «Що для мене Україна?». Саме такою дитина бачила нашу країну – яскравою й квітучою», – ідеться в повідомленні.

В Укрпошті впевнені, що такою Україна і буде, навіть попри те, що ворогу вдалося зруйнувати найпотужніший у світі літак, який проілюструвала дівчинка.

«Адже мрію у нас не відняти. І про це постійно нагадуватиме історія подій, а вже скоро – і наша поштова марка», – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що «Укрпошта» почне випускати нову поштову марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО». Тираж марки становитиме 5 млн примірників.

До слова, Укрпошта планує випустити поштову марку зі знаменитим чернігівським псом-сапером Патроном.

27 лютого на аеродромі “Антонов” у Гостомелі під Києвом російські війська знищили флагман української авіації – легендарний Ан-225 “Мрія”, на рахунку якого рекорди з перевезення максимального комерційного вантажу та найдовшого і найважчого в історії авіації моновантажу, вантажопідйомності.