“Укренерго”: підстав для паніки немає, в регіонах поступово відновлюється світло

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Оператор системи передачі “Укренерго” прокоментував російську атаку по українській інфраструктурі у середу та заявив, що має чіткий план дій, тож підстав для паніки немає. Про це повідомила пресслужба “Укренерго”.

У середу по Україні було випущено 70 ракет, з яких, за даними Повітряних сил України, 51 було збито.

“На жаль, є влучання в обʼєкти енергетичної інфраструктури, які спричинили аварійні відключення в усіх регіонах України”, – додали в “Укренерго”.

Наразі диспетчери та інженери оператора працюють над заживленням постраждалих регіонів за резервними схемами. Енергетики оцінюють масштаб ушкоджень і відразу розгортають ремонти всюди, де це можливо.

В “Укренерго” зауважили, що через суттєвий обсяг пошкоджень, морози та дощі зі снігом в деяких регіонах ремонти можуть тривати довше. Попри це, “приводів для паніки немає”, адже компанія має чіткі плани та протоколи дій, які вже зараз виконуються.

Першими заживлюватимуться обʼєкти критичної інфраструктури: водоканали, теплокомунерго, лікарні, вокзали тощо. В деяких регіонах підключення вже здійснюються.

Крім того, нагадали в “Укренерго”, при значній перерві в електропостачанні активується робота Пунктів Незламності, які безкоштовно надаватимуть мешканцям міст базові послуги: електрику, мобільний зв’язок та інтернет, тепло, воду, аптечку.