Вівторок, 27 Лютого

“Укренерго” через ракетні обстріли оголосило про надзвичайну ситуацію

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У п’ятницю внаслідок масованих ракетних обстрілів з боку рф по електроенергетичній інфраструктурі України відбулася втрата понад 50% споживання об’єднаної енергосистеми країни. Про це заявили в “Укренерго”.

Це визначає настання режиму системної аварії, пояснили в компанії.

“При цьому, відповідно до Правил ринку (Розділ 9 пп. 9.1.2), повідомляємо про настання надзвичайної ситуації, починаючи з розрахункового періоду з 09:00 16.12.2022 року”, – йдеться у заяві.

Нагадаємо, у зв’язку з пошкодженнями російськими ракетами енергетичних об’єктів в декількох областях України по всій країні вводяться аварійні відключення світла.

Через обстріли російськими окупантами пошкоджено енергетичні об’єкти на сході та півдні України. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.

За його даними, можливе падіння обсягів генерації. Відбуватимуться аварійні відключення світла. Як тільки це буде можливо – енергетики відновлюватимуть енергопостачання.

Нагадаємо, під час сьогоднішньої ракетної атаки в повітряному просторі Києва було зафіксовано близько 40 ракет — з них силами ППО було знищено 37. У небі над Дніпропетровщиною було збито 10 російських ракет.

Загалом у просторі країни було понад 70 ворожих ракет.