Вівторок, 28 Травня

Українці повертаються додому на свята: у пунктах пропуску великі черги

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У зв’язку із поверненням наших співвітчизників, які працюють та навчаються за кордоном, напередодні свят спостерігається значне накопичення транспортних засобів на в’їзд в Україну перед пунктами пропуску для автомобільного сполучення «Шегині», «Смільниця» та «Краковець».

Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонної служби, передає Дивись.info.

Прикордонники Мостиського загону вживають вичерпних заходів для мінімізації часу очікування громадян на кордоні. Окрім повсякчасної взаємодії з польськими колегами та представниками контрольних служб в пунктах пропуску, запроваджено реверсне оформлення на в’їзд по вантажному напрямку легкових транспортних засобів та автобусів на пункті пропуску «Шегині» та відкрито три додаткові смуги руху в пункті пропуску «Краковець».

На кордонах з Польщею і Словаччиною – кілометрові черги.

Про це помічник глави Держприкордонслужби Олег Слободян повідомив вранці 24 грудня в ефірі «112 Україна».

За його словами, з українського боку черг немає на усіх пунктах пропуску, а з боку Словаччини і Польщі черги розтягнулися на багато кілометрів.

«На “Ягодині” за нашою інформацією, черга складає близько 900 авто, приблизно така ж ситуацію на “Раві-Руській” і “Шегинях», – повідомив Слободян.

Він пов’язав це з тим, що громадяни України, що працюють за кордоном, у країнах Європи, повертаються на новорічні свята додому.