Понеділок, 24 Червня

Українці посіли третє місце в американському талант-шоу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український танцювальний колектив “Light Balance” з унікальним неоновим шоу зайняв третє місце у фіналі конкурсу “America’s Got Talent”. Про це повідомляє ТСН.

“Гурт, що представляє унікальне неонове шоу, увійшов до трійки лідерів змагання талантів. Втім, юзери стверджують: українці були гідні перемоги”, – йдеться у повідомленні.

Нині танцівники досі перебувають у США, але вже скоро вилітають на батьківщину.

Завдяки відеопредставленню гурту про війну в Україні ще раз почули мільйони глядачів – учасники розповіли про ситуацію на батьківщині і як вона вплинула на їхнє життя:

“Зараз у Східній Україні йде війна. Кожного дня бомби. Ми знаємо людей, які померли на передовій. Танці були нашим способом утекти від страху і небезпеки”, – розповідають танцюристи.

Група Light Balance автоматично потрапила у цей тур конкурсу завдяки ведучій, яка скористалася своїм унікальним правом, доступним лише один раз на сезон, і натиснула “чарівну кнопку”.

Попередній художній номер колективу на шоу два місяці тому на офіційних каналах конкурсу було названо “одним із найбільш запаморочливих виступів в історії “Америка має талант”, а відеозапис танцювального номеру лише у Facebook набрав 79 мільйонів переглядів.

Гурт Light Balance дуже популярний – українців постійно запрошують на приватні заходи та події світового масштабу в різних країнах світу: фестивалі, презентації техніки чи автомобілів.

Шоу “Америка має талант” транслюється на телеканалі NBC по вівторках. Наступний етап конкурсу запланований на 12-14 вересня.

Перемогу отримала 12-річна Дарсі Лінн, котра представила номер із ляльками. Приз – мільйон доларів і власне шоу в Лас-Вегасі.

Дівчинці завжди було складно спілкуватися з людьми. За допомогою вентрології і вірного помічника-кролика вона долає сором’язливість ось уже два роки. Це – сценічний прийом, при якому людина говорить, не ворушачи губами та створюючи ілюзію, ніби голос виходить не з неї.

Прийом використовується у сфері розваг, наприклад в цирку або ляльковому театрі.

До вашого відома, “Light Balance” є командою танцівників із Дніпра. Засновниками проекту стали Денис Балдін та Микита Сухенко. Кожний виступ українців розповідає їхню окрему історію за допомогою неонового шоу.