В українській соцмережі Ukrainians заявили про закриття проекту

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Розробка української соціальної мережі Ukrainians припинилася. Про це у понеділок, 4 вересня, заявила співзасновниця проекту Олександра Струмчинська, передає Zaxid.net.

«Мене поставили перед фактом, що розробка української соціальної мережі припиняється. Мені дуже шкода. І я відверто прошу вибачення і дякую усім користувачам, які разом зі мною щиро вірили в реалізацію та успіх цього проекту», – заявила Олександра Струмчанська.

На своїй сторінці у Facebook вона опублікувала відео, в якому пояснила, що розробники відмовилися доробляти соцмережу та передавати її комусь іншому.

«Ситуація така: мого голосу недостатньо, щоб самостійно продовжувати реалізацію проекту – керівництво компанії розробників (співзасновники мережі) відмовились не лише від самостійної розробки, але й від можливості її передачі будь-якій іншій стороні, яка б змогла допомогти мені виконати вам обіцяне», – додала Олександра Струмчанська.

Водночас вона не уточнила причин такого рішення. Зазначимо, що зараз в соцмережі Ukrainians зареєстровано понад 396 тис. користувачів. Проіснувала вона фактично три місяці.

Про створення соцмережі Ukrainians стало відомо після того, як президент України Петро Порошенко указом від 15 травня ввів в дію рішення РНБО про блокування російських соцмереж. Після цього команда з 30 програмістів із канадської IT-компанії StartupSoft заявила, що готова створити соцмережу Ukrainians, якщо отримає достатньо кількість підписів.

На початку червня розробники представили першу версію соцмережі, а через п’ять днів після запуску в ній зареєструвалося більше 100 тис. користувачів. За три місяці існування у ній стали доступними пошук друзів, обмін приватними повідомленням та можливість ділитися новинами.