П’ятниця, 19 Квітня

Україна і Франція знімуть фільм про королеву Анну Ярославну

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Україна спільно з Францією працює над історичною драмою із робочою назвою “Анна Київська”

Про це повідомила прес-служба кіностудії Film.ua, передає ESPRESO.

Режисером-постановником картини виступить триразовий володар премії Сезар Ів Анжело, оператором – Сергій Михальчук, художником-постановником – Влад Одуденко.

Зйомки заплановані на літо-осінь 2018 року на території Франції і України. А прем’єра фільму запланована на 2019 рік.

Сюжет фільму “Анна Київська” заснований на історичному романі французької письменниці Жаклін Доксуа (виступила й авторкою сценарію двогодинної стрічки) “Анна Київська, королева Франції”.

“Це історія про київську княжну Анну – доньку Ярослава Мудрого, яка стала королевою Франції. Після одруження короля Генріха з Анною для Франції настає пора розквіту. Саме Анна надихає короля на правильні і великі вчинки. За допомогою зброї та дипломатії Генріх і Анна перемагають ворогів, розширюють свої землі і приносять на них мир і спокій”, – зазначають у Film.ua.

Роботу над проектом “Анна Київська” компанія Kinorob розпочала у 2016 році. Наразі майбутня кінокартина перебуває на фінальній стадії написання сценарію та узгодженння основного складу знімальної групи.

“Проект “Анна Київська” створюється у рамках договору про спільне виробництво між Україною і Францією. При цьому наша основна мета – зробити якісний історичний фільм для широкої аудиторії, зрозумілий глядачеві і в Україні, і у Франції, і в інших країнах”, – зазначає продюсер проекту Єгор Олесов.