Середа, 29 Листопада

Україну на “Євробаченні-2023” представлятиме гурт Tvorchi

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Гурт Tvorchi переміг на національному відборі представника України на міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення”, який відбудеться 9-13 травня 2023 року в Великій Британії, повідомляє Delo.ua.

Фінал відбору в суботу проходив в укритті й транслювався наживо в ефірі Національної суспільної телерадіокомпанії України, її соцмережах та у застосунку “Дія”.

Переможця було визначено за результатами сумування балів для кожного виконавця за оцінками журі та глядачів. Глядацьке голосування за представника на “Євробаченні” цьогоріч вперше відбувалося у застосунку “Дія”, і лише у ньому. Усього в фіналі брало участь десять композиції. Їхні результати розподілилися наступним чином:

До складу журі, яке також було обрано українцями під час опитування у застосунку “Дія”, цього разу увійшли лідер гурту “Антитіла” Тарас Тополя, переможниця “Євробачення-2016” Джамала та солістка рок-гурту The Hardkiss Юлія Саніна.

Ведучими шоу були солістка гурту Go_A Катерина Павленко, Злата Оґнєвіч та багаторічний коментатор “Євробачення” Тімур Мірошниченко. Додатково на ньому виступили самі Джамала, Злата Оґнєвіч, а також Вєрка Сердючка та Pianoбой (Дмитро Шуров, який також є музичним продюсером Нацвідбору).

Зазначимо, що півфінали, як і при відборі на “Євробачення-2022” у лютому, не проводилися: десятку фіналістів було відібрано самим “Суспільним” з майже 400 заявок. Загалом Україна вперше стала країною, яка обрала пісню на “Євробачення” першою.