Неділя, 23 Червня

Українців запрошують на онлайн-концерт Океану Ельзи до Дня Незалежності

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 24 серпня, з нагоди святкування Дня Незалежності України в ефірі телеканалу “Україна”, а також на платформах YouTube та Facebook відбудеться традиційний концерт Океану Ельзи.

Кожен з вас може стати його глядачем просто в ефірі телеканалу “Україна” о 23:00.

Це буде великий концерт з улюбленими піснями, прем’єрою нових композицій, сцена, світло, звук – як завжди. Проте 2020-й рік вніс свої правки до формату: згідно вимог до проведення заходів нині, присутніми під час виступу буде обмежена кількість глядачів. Ними стануть запрошені гості – військові, лікарі, ветерани, пожежники, волонтери, а мільйони українців зможуть дивитися концерт просто в ефірі телеканалу.

«24 серпня відзначимо День Незалежності разом: вперше після тривалої перерви – великий концерт Океану Ельзи. Тут будуть і відомі пісні, і прем’єри, які ще ніхто не чув, а головне – це наші спеціально запрошені гості, справжні Герої сьогодення: військові, лікарі, пожежники, волонтери – всі ті, хто щодня своїми справами доводить, що таке насправді любити свою країну і захищати її Незалежність. А завдяки трансляції до нас приєднається й вся Україна!”, – зазначив лідер гурту Святослав Вакарчук.