Середа, 19 Червня

Українців закликали сьогодні ввечері вимкнути світло і не користуватися електроприладами

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українців просять сьогодні з 17:00 до 22:00 обмежити споживання електроенергії — це допоможе пройти критичні навантаження електромереж, повідомив радник керівника ОП Тимошенко.

“Є прохання до всього населення. Сьогодні такий важкий день для всієї країни. Треба усім разом попрацювати на нашу країну. З 5 вечора до 10 вечора у нас максимальне навантаження на енергосистему кожного дня.

Сьогодні, це важливо, треба вимкнути світло в цей період, не користуватися електроприладами для того, щоб вся країна пережила цей важкий день”, — наголосив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко.

“Це буде один із найскладніших вечорів для української енергетики”, – повідомив голова енергетичного комітету ВРУ Андрій Герус. “У деяких регіонах тимчасово відсутня електроенергія, а у деяких введені графіки аварійних відключень (так звані “віялові відключення”)”.

Герус навів перелік найбільш енерговитратних приладів: електрообігрівачі, бойлери, електроплита, мікрохвильова піч, пральна машина, електрична духова шафа, електрочайник (кавоварка), праска, посудомийна машина, кондиціонер, зарядні пристрої, пилосмок, комп’ютер та телевізор.

Ситуація у Львові станом на 14:00

Працює штаб ліквідації наслідків. Близько 90% міста без електропостачання. Відтак трамваї та тролейбуси не курсують. Натомість збільшено кількість автобусів на маршрутах.

Понад 80% світлофорів не працює. На великих перехрестях працюють регулювальники.

В місті відсутня подача гарячої води. Через резервне живлення подається холодна вода.

Також труднощі зі стільниковим зв’язком. На контакті з мобільними операторами. Інформація доповнюється…