Українцю, який пригрозив пістолетом Свідкам Єгови, загрожує тепер п’ять років

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Жителю Жидачівського району, який перешкоджав представникам релігійної організації, загрожує 5 років ув’язнення. Про це повідомляє пресслужба Прокуратури Львівської області.

Йдеться про інцидент, який стався 6 квітня минулого року неподалік місця проживання фігуранта у Жидачівському районі Львівщини.

Того дня 59-річний чоловік підійшов до представників релігійної організації «Свідки Єгови» та розпочав із ними конфлікт, доводячи неправильність їх віросповідання та вимагав іти геть.

При цьому, чоловік ображав цих людей та вживав нецензурні слова. Крім цього, щоб остаточно прогнати вірян, взяв із автівки пістолета та вистрелив у повітря.

Такі неправомірні дії чоловіка кваліфіковано за ч. 2 ст.161 КК України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

На цей час обвинувальний акт стосовно імовірного зловмисника скеровано до суду.

Вину можливого порушника доводитимуть прокурори Жидачівського відділу Стрийської місцевої прокуратури. За вчинене йому загрожує до 5 років ув’язнення.

Свідки Єгови (колишня назва: «Міжнародні дослідники Біблії») — міжнародна релігійна організація, заснована у 80-х рр. XIX ст. у США Чарлзом Расселлом. Станом на 2019 рік найвища кількість активних членів становила 8 683 117 осіб.

До слова, за діяльністю Свідків Єгови в кожній країні (або декількох країнах) наглядає місцевий філіал організації. Раз на рік філіали відвідує Представник Всесвітнього Центру. Філіал в Україні знаходиться в смт Брюховичі біля Львова.