Вівторок, 5 Березня

“Українці — це великий фейк”: медведєв заявив, що після “денацифікації” росія планує збудувати Євразію від Лісабона до владивостока

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Колишній президент росії дмитро медведєв заявив, що українці – це лише помилка. Мовляв, такої національності ніколи не було в історії. Росія нібито далі збирається побудувати “відкриту Євразію” — від Лісабона до владивостока.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву Медведєва, пише ТСН.

“Глибинне українство, підживлюване антиросійською отрутою і всепоглинаючою брехнею з приводу своєї ідентичності, – це і є один великий фейк. Цього явища ніколи не було в історії. І зараз не існує“, — заявив Медведєв .

За його словами демілітаризації і денацифікації України – це тривалий процес, після якого Росія планує побудувати Євразію від Лісабона до Владивостока.

“Ці складні завдання не виконуються одномоментно. І вони будуть вирішуватися не тільки на полях битв. Змінити криваву і повну брехливих міфів свідомість частини нинішніх українців-найважливіша мета. Мета в ім’я спокою майбутніх поколінь самих українців і можливості нарешті побудувати відкриту Євразію – від Лісабона до Владивостока”, — заявив Медведєв.