Вівторок, 28 Травня

Українці можуть отримати у Telegram безкоштовну правову допомогу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Безкоштовний юридичний контент буде зібраний на одній онлайн-платформі, йдеться на сайті Міністерства юстиції України.

У системи безоплатної правової допомоги з’явився власний Telegram-канал. Про це повідомила заступник Міністра юстиції України Валерія Коломієць, передає MediaSapiens.

Вона зазначила, що у Telegram-каналі будуть публікуватися актуальні юридичні поради, які допоможуть краще розуміти свої права.

Трудове, сімейне, пенсійне, земельне та інше законодавство з прикладами з практики та порадами щодо механізмів захисту порушених прав, йдеться на сайті Міністерства юстиції України.

Поради будуть максимально адаптовані для людей, які незнайомі з юридичною термінологією. У каналі будуть детально роз’яснювати правові питання, з якими найчастіше стикаються у побуті, на роботі, під час відпочинку чи у сімейних відносинах тощо.

«Консультації готують кваліфіковані юристи системи БПД з усієї України. Тематика визначається як на підставі звернень за правовою допомогою, так і з огляду на судові рішення, новації законодавства та топ-теми у медійному просторі. Тільки актуальні новини, корисна інформація та приклади з практики», – підкреслила Валерія Коломієць.