Понеділок, 15 Квітня

Українці можуть обрати членів журі нацвідбору на Євробачення-2023

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українці можуть обрати членів журі нацвідбору на пісенний конкурс «Євробачення-2023». У застосунку «Дія» запустили відповідне опитування. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, пише Громадське.

Опитування триватиме з 31 жовтня до 7 листопада. Проголосувати можуть й ті українці, які зараз перебувають за кордоном.

В опитування представлені 9 претендентів. Проголосувати можна лише за одного.

Для того, щоб проголосувати, необхідно зайти у розділ «Послуги», далі — «Опитування». Три артисти, які наберуть найбільше голосів, увійдуть до складу журі.

Нагадаємо, 27 жовтня «Суспільне» оголосило лонґлист учасників нацвідбору, до якого увійшли 36 артистів. Список фіналістів оголосять не пізніше 17 листопада. А фінал має відбутися 17 грудня у Києві в укритті.

Український гурт Kalush Orchestra переміг на «Євробаченні-2022», тож наступний пісенний конкурс мав відбутися в Україні. Але через повномасштабну війну Європейська мовна спілка (EBU) вирішила, що конкурс пройде у Великій Британії, яка цьогоріч посіла друге місце.

Відбуватиметься «Євробачення-2023» у Ліверпулі. Конкурс проходитиме від імені України, також в України залишається місце у фіналі. Крім того, представники «Суспільного мовлення» співпрацюватимуть із BBC, щоб розробити та впровадити українські елементи шоу під час «Євробачення-2023».