Субота, 25 Березня

Українській армії потрібна допомога. На спецрахунку НБУ закінчуються кошти

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На спеціальному рахунку Нацбанку для потреб армії на 13 квітня залишилося лише 3 млн грн, майже 15 млрд грн вже спрямували на оборону. Про це повідомили у НБУ, пише Твоє Місто.

Національний банк переказав на потреби військових понад 14,96 млрд грн, найбільше – для Міністерства оборони (11,3 млрд грн). Також 1,7 млрд грн отримала Національна поліція, 980 млн грн – Державна прикордонна служба, 950 млн грн – Національна гвардія.

Всього з дня відкриття спецрахунку на нього було перераховано близько 15 млрд грн в еквіваленті. Зокрема, понад 4,7 млрд грн в еквіваленті надійшло з-за кордону у іноземній валюті.

Кошти надходили як від громадян та підприємств в Україні, так і від міжнародної спільноти – зі США, Великобританії, Німеччини, Швеції, Польщі, Фінляндії, Франції, Австралії, Чехії та інших країн світу.

Щодо рахунку для гуманітарних потреб, який НБУ відкрив для Міністерства соціальної політики, на ньому залишилося понад 351 млн грн. З них понад половину надійшло з-за кордону в іноземній валюті.