Середа, 29 Листопада

Українські перевізники влаштували попереджувальний мітинг на пункті пропуску “Краківець-Корчова”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 21 листопада, українські перевізники влаштували попереджувальний мітинг на пункті пропуску “Краківець-Корчова”. Така акція, за словами організаторів, це відповідь на блокаду поляками трьох пунктів пропуску. Про це повідомила кореспондентка Суспільного з місця події.

Мітинг стартував о 10:30. Подію організували члени громадської організації “Міжнародні автомобільні перевізники України”. До акції долучилися перевізники та водії.

Фото: Ірина Мочульська/Суспільне

“Водії дуже нервові. Не знаю, довго то тривати не може. Я думаю, що однозначно цю проблему треба вирішувати і чим швидше, тим краще і для України, і для поляків. Можу сказати, що ми не чекали такого від поляків”, — каже перевізник Микола Коник.

Перевізники розмістили на вантажівках плакати: “Зніміть блокаду — поверніть українських водіїв додому”, “Справжнє братерство — це не дискримінація”, “Разом сильніші”, а також “Втратить Україна — втрачатиме Польща” українською та англійською мовами.

Фото: Ірина Мочульська/Суспільне

Організатори події кажуть, захід спрямований на те, аби закликати польських колег припинити блокаду пунктів пропуску: “Краківець-Корчова”, “Ягодин-Дорохуськ” та “Рава-Руська-Хребене”. Адже це негативно впливає на економіку і шкодить обом країнам. Також через блокаду сотні водіїв не можуть повернутися додому.

Мітинг триватиме до 21:00.